B32529C0184K289
EPCOSEPCOS
B32529C0184K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0184K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0184K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0184K289
Številka dela B32529C0184K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863702 pcs Podatkovni list B32529C0184K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena B32529C 184K289
B32529C184K289
B32529C184K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.18µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.18µF