B32529C0222K289
EPCOSEPCOS
B32529C0222K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0222K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0222K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0222K289
Številka dela B32529C0222K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 860520 pcs Podatkovni list B32529C0222K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-2518-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 2200pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression