B32529C0684M189
EPCOSEPCOS
B32529C0684M189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0684M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0684M189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0684M189
Številka dela B32529C0684M189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 355912 pcs Podatkovni list B32529C0684M189.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena B32529C 684M189
B32529C684M189
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.68µF