B32529C1123J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1123J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C1123J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1123J289
Številka dela B32529C1123J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1035556 pcs Podatkovni list B32529C1123J289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.012µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.012µF