B32529C1153K189
EPCOSEPCOS
B32529C1153K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1153K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C1153K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1153K189
Številka dela B32529C1153K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1020199 pcs Podatkovni list B32529C1153K189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.015µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression