B32529C1184J289
EPCOSEPCOS
B32529C1184J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1184J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C1184J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1184J289
Številka dela B32529C1184J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 571764 pcs Podatkovni list B32529C1184J289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.18µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.18µF