B32529C1224J189
EPCOSEPCOS
B32529C1224J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1224J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C1224J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1224J189
Številka dela B32529C1224J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 699477 pcs Podatkovni list B32529C1224J189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4985-2
B32529C1224J189-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.22µF