B32529C1334M289
EPCOSEPCOS
B32529C1334M289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1334M289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 20% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C1334M289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1334M289
Številka dela B32529C1334M289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 20% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 635139 pcs Podatkovni list B32529C1334M289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression