B32529C1472K189
EPCOSEPCOS
B32529C1472K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C1472K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C1472K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
5600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C1472K189
Številka dela B32529C1472K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1471184 pcs Podatkovni list B32529C1472K189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-4402-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 4700pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 4700pF