B32529C3104K289
EPCOSEPCOS
B32529C3104K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C3104K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C3104K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
3600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C3104K289
Številka dela B32529C3104K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 631062 pcs Podatkovni list B32529C3104K289.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-2532-3
495-2533-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.1µF