B32529C6153J289
EPCOSEPCOS
B32529C6153J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C6153J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C6153J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C6153J289
Številka dela B32529C6153J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 851222 pcs Podatkovni list B32529C6153J289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-2571-3
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.015µF