B32529C6332J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C6332J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C6332J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C6332J189
Številka dela B32529C6332J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863618 pcs Podatkovni list B32529C6332J189.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression