B32529C6472K000
EPCOSEPCOS
B32529C6472K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C6472K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C6472K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C6472K000
Številka dela B32529C6472K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 869844 pcs Podatkovni list B32529C6472K000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-2578
B32529C6472K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 4700pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 4700pF