B32529D6104J289
EPCOSEPCOS
B32529D6104J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529D6104J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529D6104J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529D6104J289
Številka dela B32529D6104J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208859 pcs Podatkovni list B32529D6104J289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial
Druga imena 495-4872-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B32529D6104K289
B32529D6104K289
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Na zalogi: 319093 pcs
Prenesi: B32529D6104K289.pdf
RFQ
B32529D6104J
B32529D6104J
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL