B32559C6153K000
EPCOSEPCOS
B32559C6153K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32559C6153K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32559C6153K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32559C6153K000
Številka dela B32559C6153K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1085591 pcs Podatkovni list B32559C6153K000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serija B32559
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-2872
B32559C6153K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial Zmogljivost 0.015µF