B32560J0335K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J0335K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J0335K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J0335K000
Številka dela B32560J0335K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78890 pcs Podatkovni list B32560J0335K000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32560 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32560J 335K
B32560J335K
B32560J335K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 3.3µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose