B32560J1105J000
EPCOSEPCOS
B32560J1105J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J1105J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J1105J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J1105J000
Številka dela B32560J1105J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202158 pcs Podatkovni list B32560J1105J000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena 495-76829
B32560J1105J
B32560J1105J-ND
B32560J1105J000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 1µF