B32560J1335M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J1335M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J1335M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J1335M000
Številka dela B32560J1335M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59915 pcs Podatkovni list B32560J1335M000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.374" W (9.00mm x 9.50mm) Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32560J1335M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 3.3µF