B32560J6103J000
EPCOSEPCOS
B32560J6103J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J6103J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J6103J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J6103J000
Številka dela B32560J6103J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 643963 pcs Podatkovni list B32560J6103J000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32560J6103J
B32560J6103J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 10000pF