B32560J6143J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J6143J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.014UF 5% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J6143J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J6143J000
Številka dela B32560J6143J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.014UF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 520353 pcs Podatkovni list B32560J6143J000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32560 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32560J6143J
B32560J6143J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.014µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.014µF Aplikacije General Purpose