B32560J6333K289
pregled izdelka
Številka dela: B32560J6333K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J6333K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J6333K289
Številka dela B32560J6333K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 596318 pcs Podatkovni list B32560J6333K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.102" W (9.00mm x 2.60mm) Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose