B32560J9102J000
pregled izdelka
Številka dela: B32560J9102J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J9102J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J9102J000
Številka dela B32560J9102J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220100 pcs Podatkovni list B32560J9102J000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32560 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32560J9102J
B32560J9102J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 1000pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose