B32561J1684K000
pregled izdelka
Številka dela: B32561J1684K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32561J1684K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32561J1684K000
Številka dela B32561J1684K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297486 pcs Podatkovni list B32561J1684K000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.142" W (11.50mm x 3.60mm) Serija SilverCap™ B32561
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32561J1684K
B32561J1684K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.248" (6.30mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.68µF