B32561J6104K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32561J6104K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32561J6104K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32561J6104K289
Številka dela B32561J6104K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 446290 pcs Podatkovni list B32561J6104K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.157" W (11.50mm x 4.00mm) Serija SilverCap™ B32561
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose