B32561J6334K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32561J6334K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32561J6334K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32561J6334K000
Številka dela B32561J6334K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213789 pcs Podatkovni list B32561J6334K000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.315" W (11.50mm x 8.00mm) Serija SilverCap™ B32561
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32561J6334K
B32561J6334K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.33µF