B32562J3474K289
pregled izdelka
Številka dela: B32562J3474K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J3474K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4760 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J3474K289
Številka dela B32562J3474K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255096 pcs Podatkovni list B32562J3474K289.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.197" W (16.50mm x 5.00mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose