B32562J6154K000
pregled izdelka
Številka dela: B32562J6154K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J6154K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J6154K000
Številka dela B32562J6154K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 389675 pcs Podatkovni list B32562J6154K000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32562 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32562J6154K
B32562J6154K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose