B32564J3106J000
pregled izdelka
Številka dela: B32564J3106J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10UF 5% 250VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32564J3106J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32564J3106J000
Številka dela B32564J3106J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 5% 250VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37711 pcs Podatkovni list B32564J3106J000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.142" L x 0.543" W (29.00mm x 13.80mm) Serija SilverCap™ B32564
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32564J3106J
B32564J3106J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.886" (22.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 10µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 10µF