B32564J6155K000
pregled izdelka
Številka dela: B32564J6155K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32564J6155K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32564J6155K000
Številka dela B32564J6155K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67840 pcs Podatkovni list B32564J6155K000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.142" L x 0.307" W (29.00mm x 7.80mm) Serija SilverCap™ B32564
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32564J6155K
B32564J6155K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.559" (14.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 1.5µF