B32612A2472J008
EPCOSEPCOS
B32612A2472J008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32612A2472J008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32612A2472J008.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32612A2472J008
Številka dela B32612A2472J008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4928 pcs Podatkovni list B32612A2472J008.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Serija B32612
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3564
B32612A2472J 8
B32612A2472J8
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 4700pF