B32614A4105J008
EPCOSEPCOS
B32614A4105J008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32614A4105J008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32614A4105J008.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32614A4105J008
Številka dela B32614A4105J008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4850 pcs Podatkovni list B32614A4105J008.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.453" W (31.50mm x 11.50mm) Serija B32614
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT