B32620A3823J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620A3823J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.082UF 5% RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620A3823J000
Številka dela B32620A3823J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.082UF 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256446 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija - Serija B32620
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32620A3823J
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 0.082µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.082µF