B32620A4682K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620A4682K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32620A4682K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620A4682K289
Številka dela B32620A4682K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 383209 pcs Podatkovni list B32620A4682K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija B32620
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 6800pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije High Pulse, DV/DT