B32620A5104M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620A5104M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 160VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32620A5104M189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620A5104M189
Številka dela B32620A5104M189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 160VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240258 pcs Podatkovni list B32620A5104M189.pdf
Voltage Rating - DC 160V Voltage Rating - AC 90V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija B32620
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije High Pulse, DV/DT