B32620A6182J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620A6182J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1800PF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32620A6182J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620A6182J289
Številka dela B32620A6182J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1800PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394726 pcs Podatkovni list B32620A6182J289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32620 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 1800pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 1800pF