B32620A6472M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620A6472M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32620A6472M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620A6472M000
Številka dela B32620A6472M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296806 pcs Podatkovni list B32620A6472M000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija B32620
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32620A6472M
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 4700pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 4700pF