B32620J0472K000
EPCOSEPCOS
B32620J0472K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32620J0472K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32620J0472K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32620J0472K000
Številka dela B32620J0472K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192679 pcs Podatkovni list B32620J0472K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32620 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32620J 472K
B32620J472K
B32620J472K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 4700pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije High Pulse, DV/DT