B32621A5154K000
EPCOSEPCOS
B32621A5154K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32621A5154K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 160VDC RAD
Podatkovni listi: B32621A5154K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32621A5154K000
Številka dela B32621A5154K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 160VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 229496 pcs Podatkovni list B32621A5154K000.pdf
Voltage Rating - DC 160V Voltage Rating - AC 90V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32621
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32621A5154K
B32621A5154K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.15µF