B32621A6472K289
EPCOSEPCOS
B32621A6472K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32621A6472K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32621A6472K289.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32621A6472K289
Številka dela B32621A6472K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 317003 pcs Podatkovni list B32621A6472K289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32621
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 4700pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije High Pulse, DV/DT