B32652A0104J289
EPCOSEPCOS
B32652A0104J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652A0104J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32652A0104J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652A0104J289
Številka dela B32652A0104J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177895 pcs Podatkovni list B32652A0104J289.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32652
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena B32652A 104J289
B32652A104J289
B32652A104J289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF