B32652A4104J289
EPCOSEPCOS
B32652A4104J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652A4104J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32652A4104J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1170 pcs
2340 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652A4104J289
Številka dela B32652A4104J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219873 pcs Podatkovni list B32652A4104J289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32652
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-76969-3
B32652A4104J289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF