B32652A4274J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652A4274J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32652A4274J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652A4274J000
Številka dela B32652A4274J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240810 pcs Podatkovni list B32652A4274J000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32652 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32652A4274J
B32652A4274J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.27µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.27µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber