B32652A6683J289
EPCOSEPCOS
B32652A6683J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652A6683J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32652A6683J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652A6683J289
Številka dela B32652A6683J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227378 pcs Podatkovni list B32652A6683J289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija B32652
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber