B32652J1682J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652J1682J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32652J1682J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652J1682J289
Številka dela B32652J1682J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121546 pcs Podatkovni list B32652J1682J289.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija B32652
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 6800pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber