B32653A0334K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A0334K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32653A0334K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A0334K000
Številka dela B32653A0334K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79538 pcs Podatkovni list B32653A0334K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32653A 334K
B32653A334K
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.161" (29.50mm)
Lastnosti Low ESL Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF