B32653A0913J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A0913J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.091UF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32653A0913J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A0913J000
Številka dela B32653A0913J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.091UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140624 pcs Podatkovni list B32653A0913J000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32653 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32653A 913J
B32653A913J
B32653A913J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.091µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.091µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT