B32653A1153J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A1153J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32653A1153J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A1153J289
Številka dela B32653A1153J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115612 pcs Podatkovni list B32653A1153J289.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.015µF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT