B32653A1822J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A1822J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32653A1822J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A1822J189
Številka dela B32653A1822J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111194 pcs Podatkovni list B32653A1822J189.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32653 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 8200pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 8200pF