B32653A2472K000
EPCOSEPCOS
B32653A2472K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A2472K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32653A2472K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A2472K000
Številka dela B32653A2472K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154018 pcs Podatkovni list B32653A2472K000.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-76815
B32653A2472K
B32653A2472K-ND
B32653A2472K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 4700pF