B32653A3684K189
EPCOSEPCOS
B32653A3684K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A3684K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: B32653A3684K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A3684K189
Številka dela B32653A3684K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99927 pcs Podatkovni list B32653A3684K189.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT